TAREN

Объявление

Мы вновь открылись

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TAREN » Разное » Pink Freud - Horse & Power (2012)


Pink Freud - Horse & Power (2012)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://getalbums.ru/uploads/posts/2012-07/thumbs/1341734691_folder.jpg
Artist: Pink Freud
Title Of Album: Horse & Power
Year Of Release: 2012
Label: Univеrsаl Music Polska
Genre: Jazz, Nu-Jazz, Experimental, Yass, Jazz-Punk
Quality: Mp3
Bitrate: CBR 320 kbps
Total Time: 44:26
Total Size: 105 MB

Tracklist:

01. Konichiwa 4:01
02. Bourbon 4:50
03. Pink Hot Loaded Guns 4:06
04. Promised Land 4:36
05. Flying Dolphy 3:33
06. G-spot 4:09
07. Vinegar Pauper 6:58
08. Tickets, Buttons and Flyer 5:47
09. Horse and Power 1:27
10. Zero Ending Story 4:48

Download / Скачать:
http://depositfiles.com/files/ly9r21cui

0

2

interesting post

0

3

Святослав Серебряков отзывы маг

Отзыв о магической услуге у Мага Святослава Серебрякова: Подлинное Волшебство в Действии

Я хочу поделиться своим восхитительным опытом работы с Магом Святославом Серебряковым. После долгих поисков и чтения множества положительных отзывов о его способностях, я решил обратиться за помощью в решении своих личных проблем.

С самого начала контакта с Магом Святославом я почувствовал облегчение и уверенность в том, что я на правильном пути. Его профессионализм, понимание и энергия, которую он излучает, создают атмосферу доверия и комфорта.

Результаты его работы превзошли все мои ожидания. Я испытал удивительные перемены в своей жизни благодаря его помощи. Магическая услуга, которую он предоставил, была точно тем, что мне нужно. Я чувствую себя сильнее, увереннее и более сбалансированным после сеансов с ним.

Маг Святослав Серебряков - это не просто мастер своего дела, он настоящий человек, который заботится о своих клиентах и их благополучии. Я не могу рекомендовать его достаточно сильно для всех, кто ищет подлинное волшебство и помощь в своей жизни.

Спасибо, Маг Святославе Серебрякову, за ваше великолепное влияние на мою жизнь и мою судьбу. Я навсегда благодарен вам за вашу помощь и поддержку.

-домашний очень сильный приворот
-приворот на женщину в домашних
-сексуальный приворот руны
-как сделать приворот на сперму
-сильный любовный приворот который нельзя снять

0

4

Індивідуальне навчання трейденгу Школа трейдингу – це індивідуальні заняття з практикуючим трейдером. Курс побудований на принципах коучингу, коли викладач пропрацьовує практичні навички разом з студентом, вказує на помилки і визначає шляхи вирішення таких помилок разом з учнем. Торгівля на біржі ефективний метод примноження капіталу. Дохід від біржових операцій може досягати сотні відсотків річних. Але для того, щоб ефективно торгувати на біржі, необхідно володіти спеціальними знаннями. Можна вивчити принципи торгівлі на біржі самостійно витративши на це чимало  часу, а можна пройти навчання з досвідченим трейдером, який застереже від типових помилок, розповість як правильно торгувати, як використовувати ризик менеджмент і як ефективно заробляти на біржі. Викладач працює з кожним учнем індивідуально, внаслідок чого, є можливість оптимізувати програму навчання в залежності від рівня трейдера. Якщо Ви початківець, то теоретичних занять буде більше, якщо вже маєте досвід торгівлі на біржі, але у Вас щось не виходить, то робота буде зосереджена саме на проблемних питаннях та спрямована на вироблення успішної торгової стратегії. У процесі навчання: Ви дізнаєтеся про переваги та ризики біржової торгівлі Вивчете поняття і закони технічного аналізу Зможете визначати точки входу і виходу з позиції Вмітеме застосовувати ризик менеджмент Зможете розробити власну торгову стратегію Набудете навичок роботи в біржевому терміналі Вартість навчання: Ціна одного заняття 600 грн. В процесі навчання викладач разом з учнем визначають необхідну кількість занять Чому обирають індивідуальне навчання трейдингу: Гнучкий графік навчання Максимум практики, мінімум теорії Аналіз кожної угоди з викладачем Уроки проходять в онлайн режимі Програма навчання адаптується, відповідно до рівня знань трейдераМаксимум практики, минимум теории Щоб записатися на індивідуальне навчання трейдингу, заповніть форму-заявку: Имя* Телефон* E-mail* Skype Антиспам 7+6=? Питання та відповіді щодо біржової торгівлі Словник термінів Московська біржа Підписатись на розсилки Email* Запит на консультацію Name* Тelephone* Антиспам 3+2=?

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » TAREN » Разное » Pink Freud - Horse & Power (2012)